Rozvrh Cvičení

BODY&MIND BALANCE


Bez pohybu nedosiahneme harmóniu medzi telom a mysľou, preto náš koncept

Beauty Boutique 

prináša rôzne druhy BODY&MIND cvičení pre každého. Každý si nájde vhodné  cvičenie ku svojmu životnému štýlu. Od Meditácie, Stretchingu, cez kľudné cvičenia ako Mobility, Pilates a Jóga, až po tie dynamickejšie, ako je Workout a Tabata.

Cez rezervačný systém Calendiari (ktorý nájdete o riadok nižšie) sa treba vopred prihlásiť na vybranú hodinu.Strečing je dôležitou súčasťou udržiavania vašej pohyblivosti a flexibility. Naše hodiny strečingu sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zlepšiť rozsah pohybu vašich svalov a kĺbov, čím zabezpečia lepšiu celkovú pohodu a uvoľnenie.
Počas hodiny sa budeme venovať rôznym typom strečingu, ktoré pomôžu uvoľniť napätie vo vašich svaloch a zlepšiť krvný obeh.
Taktiež budeme pracovať na zlepšení postavy a správnom držaní tela. Strečing je skvelý spôsob ako udržiavať svaly pružné. Je veľmi účinný pre každého z nás bez ohľadu na úroveň kondície. 

Valeria


Pilates je cvičenie, ktoré sa zameriava na posilnenie svalov, zlepšenie držania tela, rozvoj flexibility. Je to ideálna forma tréningu pre všetky vekové kategórie a úrovne fyzickej kondície.
Počas našich hodín budeme pracovať na hlbokých svalových skupinách, ktoré zlepšia vašu stabilitu a podporia vašu chrbticu.
Budeme sa venovať správnemu dýchaniu a sústredeniu, čo vám pomôže zmierniť stres a zlepšiť vašu celkovú pohodu.
Pilates je skvelý spôsob ako posilniť telo bez nadmerného namáhania kĺbov. 

Valeria


MOBILITY je kľúčom pre zdravé a funkčné telo, zlepšuje vašu pohyblivosť.
Cvičenie je vhodné na regeneráciu bedrových kĺbov, kolien, členkov, zápästí.
Pomáha zmierňovať bolesti a cítiť sa lepšie, z tréningu mobility má jednoducho úžitok naozaj každé telo.
Veľmi dôležité je správne prevedenie cvikov, na ktorom si dávam záležať.

Vlaďa


TABATA je intenzívny tréning, ktorý dá poriadne zabrať a vďaka pravidelnému cvičeniu získate výbornú kondíciu a vytrvalosť. Tabata je úžasná na spaľovanie tukov a veľmi rýchlo pomáha zoštíhliť telo.

Tabata je forma HIIT (high intensity interval training - vysoko intenzívny intervalový tréning) a patrí k náročným tréningom.

Pri tomto cvičení poriadne okysličíte celé telo, vďaka čomu získame omladenie a rýchlejšiu tvorbu nových buniek. 
Naučím vás správne prevedenie cvikov a správne dýchanie pre ešte lepšie výsledky.

VlaďaWORKOUT ROVNOMERNE ROZVÍJA SILU, KONDÍCIU, VÝDRŽ AJ STABILITU. Je to cvičenie s vlastnou váhou, nepotrebujete ani činky ani posilňovacie stroje. Workout je dynamické cvičenie vďaka ktorému získate silu, výdrž, vytvarujete telo, spálite prebytočné tukové bunky a nabijete sa novou silou a radosťou do života. Získate komplexný rozvoj sily a spolupráce jednotlivých svalových skupín.

Vlaďa