Prístrojové ošetrenia

Vďaka prístrojom vieme tvárové ošetrenia dostať na vyššiu úroveň a získať lepší efekt pre pokožku.


Ponuka Prístrojových ošetrení:

Rádiofrekvencia
Diamantová mikrodermabrázia 
Ultrazvuková špachtľa
Neinvazívna Mezoterapia
Mikrokurentná terapia
Derma Pen Mezoterapia
CARBON PEEL
IPL - rejuvenizácia, omladenie, akné
VITAL INJEKTOR 2 Mezoterapia

Ošetrenie RF - ANTI AGE 

Princípom rádiofrekvencie je prehrievanie hlbších vrstiev kože, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu, elastínu, kyseliny hyaluronovej. Získame mladšiu, pevnejšiu, pružnejšiu a žiarivejšiu pleť.

Vhodné na posilnenie oválu tváre. Výrazne zlepšuje elasticitu pokožky. Vypína povädnuté časti tváre, rozjasňuje a spevňuje pleť na tvári, pokožku na krku a dekolte. Vďaka tomu bude každá časť vašej pokožky pôsobiť omladene a s novým nádychom sviežosti.

Na vyčistenú, tonizovanú pleť aplikujeme RF gél a hlavicou ošetrujeme oblasť  krku a tváre, v prípade záujmu aj dekoltu. Aplikujeme masku a ošetrenie uzavrieme krémami.

Cena je 50€ + dekolt 60€

Obľúbené ošetrenie - povrchové čistenie, mikrodermabrázia, RF, aplikácia sér, masáž, maska, záverečný krém 70€

Diamantová mikrodermabrázia

Je zbrusovanie vrchnej vrstvy kože hlavicami, ktoré obsahujú kúsky technických diamantov. Je to veľmi príjemné ošetrenie, kde vytváraný podtlak pôsobí ako masáž tváre. Dokážeme zbrúsiť jemné vrásky, rôzne drobné nedokonalosti pleti, dokonale vyčistiť pleť.
Toto ošetrenie sa robí po očistení a tonizovaní pleti, po abrázii sa nanáša sérum podľa potreby klienta vmasírovaním. Násladne sa aplikuje maska. Krémy podľa typu pleti.

Cena je 45€

Ultrazvuková špachtľa

Ultrazvukové vlny vyháňajú nečistoty na povrch a špachtľa ich krásne odstráni, veľmi vhodné na komedómy - čierne bodky a biele uhry. Pleť je krásne vyčistená a vypnutá.
Najskôr očistíme pleť, tonizujeme a špachtľou prečistíme krk a tvár. Následne aplikujeme vmasírovaním sérum podľa potreby klienta a špachtľou zapracujeme. Zakončíme maskou a záverečnými krémami.

Cena je 45€

Neinvazívna mezoterapia

Mezoterapia je vpravovanie účinných aktívnych látok hlbšie do pokožky. Patrí medzi najúčinnejšie protivráskové a omladzujúce ošetrenia pleti. Podporuje tvorbu kolagénu, elastínu a nových buniek, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Pôsobí preventívne aj liečebne. Je určená najmä pre suchú pleť bez jasu. 
Postup ošetrenia: najskôr si očistíme pleť, tonizujeme, pred mezoterapiou je dôležité intenzívne pleť očistiť, použijeme ultrazvukovú špachtľu alebo mikrodermabráziu, a až potom nanášame účinné látky do pokožky a zapracujeme jemným elektrickým prúdom, ktorý nám látky dostane do hĺbky 4mm.
Následne robíme masáž alebo tento krok vynecháme (podľa požiadaviek klientky) a na záver masku a záverečné krémy.

Cena bez masáže 55€ s masážou 65€

Mikrokurentná terapia