Prístrojové ošetrenia

Vďaka prístrojom vieme tvárové ošetrenia dostať na vyššiu úroveň a získať lepší efekt pre pokožku.


Ponuka Prístrojových ošetrení:

Rádiofrekvencia
Diamantová mikrodermabrázia 
Ultrazvuková špachtľa
Neinvazívna Mezoterapia
Mikrokurentná terapia
Derma Pen Mezoterapia
CARBON PEEL
IPL - rejuvenizácia, omladenie, akné
VITAL INJEKTOR 2 Mezoterapia

Ošetrenie RF - ANTI AGE 

Princípom rádiofrekvencie je prehrievanie hlbších vrstiev kože, vďaka čomu je stimulovaná tvorba nového kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej. Získame mladšiu, pevnejšiu, pružnejšiu a žiarivejšiu pleť.

Vhodné na posilnenie oválu tváre. Výrazne zlepšuje elasticitu pokožky. Vypína povädnuté časti tváre, rozjasňuje a spevňuje pleť na tvári, pokožku na krku a dekolte. Vďaka tomu bude každá časť vašej pokožky pôsobiť omladene a s novým nádychom sviežosti.

Na vyčistenú, tonizovanú pleť aplikujeme RF gél a hlavicou ošetrujeme oblasť  krku a tváre, v prípade záujmu aj dekoltu. Aplikujeme masku a ošetrenie uzavrieme krémami.

Cena je 50€ + dekolt 60€

Obľúbené ošetrenie - povrchové čistenie, mikrodermabrázia, RF, aplikácia sér, masáž, maska, záverečný krém 70€

Diamantová mikrodermabrázia

Je zbrusovanie vrchnej vrstvy kože hlavicami, ktoré obsahujú kúsky technických diamantov. Je to veľmi príjemné ošetrenie, kde vytváraný podtlak pôsobí ako masáž tváre. Dokážeme zbrúsiť jemné vrásky, rôzne drobné nedokonalosti pleti, dokonale vyčistiť pleť.
Toto ošetrenie sa robí po očistení a tonizovaní pleti, po abrázii sa nanáša sérum podľa potreby klienta vmasírovaním. Následne sa aplikuje maska. Krémy podľa typu pleti.

Cena je 45€

Ultrazvuková špachtľa

Ultrazvukové vlny vyháňajú nečistoty na povrch a špachtľa ich krásne odstráni, veľmi vhodné na komedómy - čierne bodky a biele uhry. Pleť je krásne vyčistená a vypnutá.
Najskôr očistíme pleť, tonizujeme a špachtľou prečistíme krk a tvár. Následne aplikujeme vmasírovaním sérum podľa potreby klienta a špachtľou zapracujeme. Zakončíme maskou a záverečnými krémami.

Cena je 45€

Neinvazívna mezoterapia

Mezoterapia je vpravovanie účinných aktívnych látok hlbšie do pokožky. Patrí medzi najúčinnejšie protivráskové a omladzujúce ošetrenia pleti. Podporuje tvorbu kolagénu, elastínu a nových buniek, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Pôsobí preventívne aj liečebne. Je určená najmä pre suchú pleť bez jasu. 
Postup ošetrenia: najskôr si očistíme pleť, tonizujeme, pred mezoterapiou je dôležité intenzívne pleť očistiť, použijeme ultrazvukovú špachtľu alebo mikrodermabráziu, a až potom nanášame účinné látky do pokožky a zapracujeme jemným elektrickým prúdom, ktorý nám látky dostane do hĺbky 4mm.
Následne robíme masáž alebo tento krok vynecháme (podľa požiadaviek klientky) a na záver masku a záverečné krémy.

Cena bez masáže 55€, s masážou 65€

VITAL INJEKTOR 2 Mezoterapia

Dosahujeme redukciu vrások, facelift, omladenie tváre, ošetrenie vlasovej pokožky hlavy, kde stimulujeme rast vlasov a podporujeme tak zhustnutie, spevnenie a rýchlejší rast vlasov. Pleť sa dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo. Ošetrenie pomocou VITAL INJECTOR2 obnovuje hydratáciu Vašej pleti a zlepšuje jej pružnosť a štruktúru. Vďaka tomu je pokožka jemnejšia, hladšia a žiarivejšia. Je to zákrok, v priebehu ktorého je jemne a prirodzene vyhladzovaná koža zvnútra. Prístroj Vital Injector 2 je najaktuálnejšia vymoženosť mezoterapie. Novinkou prístroja je vyspelý mechanizmus zabraňujúci infekcii, ktorý zahŕňa jednorazový filter a jednorazovú 5-ihlu. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou, okolie oka, očné vejáriky. Účinná látka sa pri nástrele dávkuje precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve do primeranej hĺbky pokožky.

Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na tzv. Drakula terapiu, na transport výplňových materiálov, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože a taktiež vlasovej pokožky hlavy.

Aké výsledky dosahujeme prístrojom Vital Injektor 2?

Samotná mezoterapia (ihlové podanie účinnej látky) dokáže stimulovať tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a kyseliny hyalurónovej, navyše výhoda injektora je v tom, že účinná látka je injektovaná priamo do kože, čo je neporovnateľne účinnejšie ako povrchová aplikácia. Obnovená pokožka je je hydratovaná, pevnejšia a sviežejšia.

Ako vyzerá pleť po ošetrení?

Pleť môže byť začervenaná a môže nastať jemný pocit pálenia. V niektorých prípadoch zostávajú viditeľné vpichy po ihle, ktoré na druhý deň miznú. Použitie make-upu je odporúčané až na druhý deň a taktiež sa odporúča nanášanie ochranného krému s SPF.

Cena ošetrenia je 110€ - 150€ v závislosti od použitej účinnej látky.