PhiBrows

        PhiBrows je manuálna, semi-permanentná technika realistického kreslenia obočia, v ktorej je tvar vypočítaný podľa morfológie tváre a zlatého pomeru (phi 1,618). Táto technika je určená pre osoby vo veku nad 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov musia sprevádzať ich rodičia), ktoré chcú napraviť estetické problémy obočia. Aby sa ošetrenie úspešne vykonalo, nesmie sa koža regenerovať, nesmie byť poškodená.

       Táto metóda je vhodná, ak chce klientka opraviť aktuálny tvar obočia, pridať objem alebo vyplniť riedke oblasti. Je tiež vhodná pre klientky bez chĺpkov, pretože vytvoríme nové, krásne a prirodzene vyzerajúce obočie. Microblading je ideálny tiež pre klientky, ktoré trpia rakovinou a kvôli chemoterapii / rádioterapii stratili chĺpky alebo trpia alopéciou či iným zdravotným stavom, ktorý viedol k zriedeniu alebo strate chĺpkov.

       PhiBrows sleduje smer prirodzených chĺpkov v obočí, prirodzene sa mieša a vytvára prirodzenú povrchovú úpravu. Cieľom technológie Phibrows je teda vytvoriť obočie, o ktorom by nikto nepovedal, že prešlo semi-permanentnou úpravou.


     Microblading obočia sa vykonáva manuálnym ukladaním pigmentu pod epidermálnu vrstvu kože ručným náradím - čepielkami, tie sú niekoľkokrát tenšie ako ihly používané na permanentný make-up, a teda dorábané chĺpky sú tenšie, ostrejšie a nezlievajú sa.