Kozmetické ošetrenia

Chemické pílingy 

LARIMEDICAL je celoročný píling vhodný pre riešenie problémov s mastnou, problémovou, suchou, zrelou pokožkou, a taktiež pre liečenie pigmentácií.

CH.P. je rýchly a účinný postup používaný na omladenie, rejuvenizáciu a regeneráciu pokožky tváre, krku a dekoltu, chrbta, ale tiež chrbtov rúk. Chemický píling je neinvazívny a vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti. 

Chemický píling sa nanáša na pripravenú, vyčistenú, tonizovanú pokožku v 3 vrstvách a následne sa neutralizuje, na záver sa aplikuje maska.

Odporúča sa kúra ošetrení 5-6 krát. Ošetrenie treba zopakovať v časovom rozmedzí 2-3 týždne.

Cena 45€


PRX-T®33 TERAPIA – Inovatívna technológia remodelácie a revitalizácie dermy bez použitia injekčných techník, bez poškodenia povrchu kože, bez rehabilitačného obdobia.

PRX–T33 ® Registrovaný lekársky prípravok, ktorý bol použitý pri viac ako 90 000 ošetreniach

Terapia je proces riadeného poškodenia pokožky za účelom stimulácie jej regenerácie. Pre výraznejší efekt je potrebné intenzívne poškodenie pokožky, aby účinná látka mohla zasiahnuť požadovanú vrstvu a stimulovať jej aktívne štruktúry.

  • Omladenie
  • Zjemnenie jaziev 
  • Odstránenie fľakov po akné
  • Liečenie aknóznej pleti
  • Liečenie hyperpigmentácií
  • Produkt nezvyšuje fotosenzitivitu pokožky a je preto vhodný na použitie aj v lete
Cena 60€

Hĺbkové čistenie pleti

Odporúča sa pre mladú aknóznu pokožku.

Ošetrenie pleť vyčistí a pomáha predchádzať ďalšej tvorbe akné. Pleť sa naparí a mechanicky vyčistí. 

Tonizuje sa a póry sa zatvárajú maskou a ozonizérom.

Cena 45-50€

Jemné čistenie pleti

Odporúča sa pre veľmi citlivú pleť. Pokožka sa očistí, tonizuje a nanáša sa zmäkčujúci gél, pleť sa premasíruje a následne mechanicky vyčistí. Opäť sa pleť tonizuje a vmasírovaním sa aplikuje sérum určené na prečistenie pleti do hlbšej vrstvy pokožky. Na záver sa aplikuje maska.

Cena 45€

Rozšírené jemné čistenie pre zrelú pleť - cena 50€

Masáž tváre

Hodinová relaxačná masáž tváre, kde sa kombinuje viacero techník, klasická anti-ageingová + Gua sha kameň + Banky + Uvoľňujúca Ajurvédska masáž. Počas masáže sa do pleti vmasírujú séra podľa potreby klienta.

Cena 50€