Vital Injektor 2

Vital Injektor 2

Dosahujeme redukciu vrások, facelift, omladenie tváre, ošetrenie vlasovej pokožky hlavy, kde stimulujeme rast vlasov a podporujeme tak zhustnutie, spevnenie a rýchlejší rast vlasov. Pleť sa dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo. Ošetrenie pomocou VITAL INJECTOR2 obnovuje hydratáciu Vašej pleti a zlepšuje jej pružnosť a štruktúru. Vďaka tomu je pokožka jemnejšia, hladšia a žiarivejšia. Je to zákrok, v priebehu ktorého je jemne a prirodzene vyhladzovaná koža zvnútra. Prístroj Vital Injector 2 je najaktuálnejšia vymoženosť mezoterapie. Novinkou prístroja je vyspelý mechanizmus zabraňujúci infekcii, ktorý zahŕňa jednorazový filter a jednorazovú 5-ihlu. Hlavica špeciálne navrhnutého systému vstrekovania piatimi aplikačnými ihlami pomocou vákua nadvihne pokožku, aby sa bezbolestne a bezpečne ošetrili aj také citlivé miesta, ako napr. oblasti nad kosťou, okolie oka, očné vejáriky. Účinná látka sa pri nástrele dávkuje precízne, v rovnakom čase a v rovnakom množstve do primeranej hĺbky pokožky.

Pištoľ je ideálna na aplikáciu mezoterapeutických látok, na tzv. Drakula terapiu, na transport výplňových materiálov, na rovnomerné rozdelenie vitamínov, terapeutických koktailov a pod. v žiadúcich vrstvách kože a taktiež vlasovej pokožky hlavy.

Aké výsledky dosahujeme prístrojom Vital Injektor 2?

Samotná mezoterapia (ihlové podanie účinnej látky) dokáže stimulovať tvorbu nových kolagénových a elastických vlákien a kyseliny hyalurónovej, navyše výhoda injektora je v tom, že účinná látka je injektovaná priamo do kože, čo je neporovnateľne účinnejšie ako povrchová aplikácia. Obnovená pokožka je je hydratovaná, pevnejšia a sviežejšia.

Ako vyzerá pleť po ošetrení?

Pleť môže byť začervenaná a môže nastať jemný pocit pálenia. V niektorých prípadoch zostávajú viditeľné vpichy po ihle, ktoré na druhý deň miznú. Použitie makeupu je odporúčané až na druhý deň a taktiež sa odporúča nanášanie ochranného krému s SPF.

 Cena ošetrenenia je 80€ - 150€ v závislosti od použitej účinnej látky.